www.bodrummaviyolculuk.com websitesinin sahibi olan acentamız 1990 yılından bugüne bodrum merkez, bodrum marina ve bodrum havalimanındaki 3 ofisiyle mavi tur, gulet kiralama, özel turlar, havalimanı transferi servislerini 28 senedir aralıksız hizmet veren TURSAB kayıtlı A grubu seyahat acentasıdır. Acentamız Bodrum Ticaret odası; Bodrum Deniz Ticaret Odası, Milas Ticaret odası ve TÜRSAB üyesi olup tüm faaliyetlerimiz kayıt altındadır. Siz değerli Bodruma tatile gelen misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için profosyonel kadromuzla yıl boyunca ofislerimiz açıktır.

Son yıllarda cok hızlı büyüyen turizm sektörü; beraberinde kontrolsüz büyüme ve haksız rekabetide getirmiş , internette web sitesi yaptıran herkes tekne kiralama – mavi tur – kiralık gulet – turizm acentası oldugunu söyleyerek cep telefonuyla evden – sokaktan maliyetinin altında iş yapmaya çalışmaktadır. Bu tip iş yapan kişilerin sermayesi, Türsab üyeliği, ticaret odası kaydı, dükkan kirası, sabit telefonu, belediye ruhsatı, vergi kaydı, SSK gibi masrafları olmadığı için verdikleri fiyatlar cazip gözüksede; Yıl boyunca beklenen mavi tur tatilinde, gulet kiralamada alınan riskin büyüklüğü gözönüne alınırsa tekne kiralama anlaşması yapmadan önce anlaştığınız şirketin adresini – güvenilirliğini gerekiyorsa resmi kuruluşlardaki kayıtlarını kontrol etmelisiniz.

En ucuz özel tekne kiralamanın dahi onbinlerce liradan başladığı günümüzde internetten bulduğunuz yüzünü görmediğiniz kişilerin; şahıs hesabı kullanarak sizden kapora – ön ödeme istemeleri halinde dikkat etmenizi öneriyoruz.

Teklif aldığınız teknelerde maliyetin altında fiyat vererek, ön ödeme - kapora aldıktan sonra tur çıkış tarihinden önce kiraladığınız teknenin arıza yaptığı veya motor arızası verdiğini söyleyerek size daha ucuz maliyetli – son dakikada bulunan bir tekne teklif ederek para kazanmaya çalışan bu tip kişilerle sorun yaşamamak adına mavi yolculuk - gulet kiralama ihtiyaçlarınız için telefon veya maillerinizi bekliyoruz.

Turkiyede tatil – paket tur – transfer ve turizm hizmetleri kanunla TÜRSAB üyesi acentalar tarafından verilmekte olup, Mavi tur – Tekne Kiralama – Kiralık Gulet hizmet ihtiyaçlarınızda 1990 yılında kurulmuş A-1915 belge nolu acentamız hizmetinizdedir.