MAVİ TUR ROTALARI

Özel Gulet kiralamalada rota önerilerimizi sizin zevk, beğeni ve talepleriniz doğrultsunda değiştirebiliriz. Guletlerimiz de giriş saatimiz 15:00 olup guletlerimizden iniş saatimizde saat 10:00 dur Normalde özel gulet kiralamada, teknemize giriş yaptıktan hemen sonra tura baslayabilirsiniz. Talebinize göre Ilk gün ve son gün hareket limanımızda gecelemek isterseniz müsaitlik durumuna göre programı değiştirebiliriz.

Türkiye ve Yunan adalarında Bodrum - Marmaris - Göcek - Fethiye ve Rodos - Kos - Mykonos ve Santorini gibi Yunan adaları çıkışlı, geniş portföyümüzle kiralık gulet, katamaran, yelkenli ve motor yatlarımızla; misafirlerimizin zevk, beğeni, talep ve istekleri doğrultusunda mavi tur, mavi yolculuk rotalarında en iyi tekne ve en iyi mürettabat garantisiyle acentamızın 27 yıllık tecrübesiyle sizleri misafirimiz olarak ağırlıyoruz.

Acentamızın kuruluş yılı olan 1990 yılından bugüne gecen 27 yaz sezonunda; Yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile www.bodrummaviyolculuk.com sayfamızdaki kiralık gulet - yelkenli tekne ve yatlarımızı en doğru ve dürüst bir şekilde açıklayarak sizlere en uygun teklifi gönderiyoruz.

Gulet – yat – tekne seçiminizde kişi sayınıza, grubunuza ve bütcenize uygun en doğru tekneyi – mürettabatı kiralamanızı sağlayarak mavi tur – tekne kiralamanın zevkini çıkarmanız için profosyonel ve deneyimli kadromuzla Turkiye, Yunan adaları ve Hırvatistanda hizmetinizdeyiz.

Mavi Tur Rota Tavsiyelerimiz: Mavi Yolculuk Turunuza nereden başlayıp nerede bitireceğiniz ve hangi koyları – limanları içeren bir rotada yolculuk yapmak istediğinizi bize bildirdiğinizde; Profosyonel ve mavi tur rotaları konusunda deneyimli acenta kadromuz en doğru rota ve tekne konusunda size tavsiyelerini teklif olarak göndereceklerdir.

Özel Gulet kiralamada Mavi Tur – Mavi Yolculuk Başlangıç ve Bitiş Limanlarımız: Mavi turda aile veya arkadaş grubunuza özel gulet – tekne kiralama yaptığınızda sizin isteğinize Göre ayarlanmış olan rotada; başlangıç ve bitiş limanlarını Bodrum, Göcek, Marmaris, Fethiye veya Yunan adaları Kos, Symi ve Rodos olarak belirleyebilirsiniz. Sizin talebinizle guletlerimizin müsaitliğine göre daha farklı liman ve adalardan başlangıç ve bitiş noktalı mavi tur rotaları ayarlayabiliriz.