Marmaris marinaları ve doğal limanıyla cok sayıda tekne ve gulete ev sahipliği yapmaktadır. Mavi turun başlangıç noktalarından olan Marmaris çam ormanlarıyla örtülü dağları, mavi ve yeşilin iç içe geçtiği doğası , dalaman havalimanından kolay ulaşımı ile kiralık gulet ve tekne kiralamak isteyenlerin en çok tercih ettiği mavi yolculuk merkezlerimizdendir.

Bodrum dan başlayıp Kekovaya kadar uzanan mavi tur rotasının tam ortasında olmasının avantajıyla Marmaris çıkışlı Hisarönü körfezi – Bodrum rotasına veya yine Marmaris çıkışlı Göcek - Fethiye koylarını ziyaret edebilirsiniz.

Son yıllarda kiralık guletlerle Yunan adalarına mavi turun popüler olmasıyla Marmaris çıkışlı Rhodes – Symi adalarını ve Hisarönü körfezinide içeren rotamızda özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Özel gulet kiralamada rotayı siz belirlediğiniz için Rodos veya Simi adasında istediğiniz kadar kalıp programa bağlı olmadan Yunan adalarını keşfedebilirsiniz. Mavi turun merkezlerinden Marmaris de Gulet kiralamak , Katamaran veya yelkenli tekne ile turkuaz renkli denizleri , adaları , ormanlarla kaplı koyları yürüyüş turlarıyla keşfetmek için lütfen bizimle irtibata gecin.

Guletlerimizdeki usta aşçılarımızın lezzetli yemekleri ve mezeleriyle Denizin , güneşin , sessizliğin , özgürlüğün , gün batımlarının keyfine varmak için sizleride mavi yolculuğa davet ediyoruz. Asagıda sizlere sunduğumuz örnek MARMARİS çıkışlı rotalarımız haricinde haftalık turlarla Marmaristen Göcek – Fethiye - Kekovaya ; Rodos – Symi – Kos Nisiros adalarından Bodruma veya 2 haftalık Mavi turla Santorini – Mykonos gibi popüler adaları ziyaret etmek için telefon veya maillerinizi bekliyoruz.Marmaris çıkışlı örnek mavi tur rotalarımız:

* MARMARİS - HİSARÖNÜ KÖRFEZİ / DATÇA - MARMARİS
* MARMARİS - FETHİYE - MARMARİS
* MARMARİS - GÜNEY YUNAN ADALARI: SYMİ - RHODES (vizeli)