Özel marinaları ve teknelere doğal liman olan koylarıyla iyice öne çıkan Göcek; Lüks GULET ve Motoryat kiralamada ilk akla gelen yer olmaktadır. Göcek, Dalaman havaalanına 20 dakika mesafede olması ile Türkiye ve Dünyanın her yerinden en lüks mega motoryatların uğramadan geçemediği tekne sahiplerinin hafta sonlarındada ziyaret ettiği mavi turun vazgeçilmez limanlarındandır.

Göcek mükemmel koyları ve üst düzey hizmet sunan marinalarıyla; Akdenizin sayılı yat merkezlerinden Barcelona, Monaco, Cannes, Nice, Capri, Sardunya veya Mallorca gibi merkezleri arasına girmiştir. Lüks tekne ve motoryat kiralamanın merkezlerinden olan Göcek sahilinde, marina ve limandaki cafe ve restaurantlarında dünyadan ve Türkiyede tanınmış birçok ünlü sima ile karşılaşabilirsiniz.

Göcek modern marinaları, doğal limanları, turkuaz koyları, ve Dalaman havaalanının cok yakın olması dolayısıyla ulaşım kolaylığı yanında; Delüks Guletler ve motoryatların ihtiyacı olan kumanya, bakım, tamirat ve kışlama kolaylıklarıyla gulet – yat kiralama turizminin merkezlerindendir. Göcek çıkışlı, Kekova Rotasında; Fethiye – Kaş – Kalkan – Kale – Kekova gibi yerleşim yerlerini ziyaret edebilir; Antiphellos, Letoon ve Xanthos, Kandyba, Komba, Nisa antik ören yerlerini ve Kaputaş, patara plajı gibi el değmemiş plajları görebilirsiniz.

Kekova Rotamızda yer alan Kaş ta outdoor sporlarından trekking, yürüyüş, dağcılık, rafting, yamaç paraşütü ve dalış sporlarından ilgi duyduklarınızı deneyebilir veya yürüyüş, şnorkel gibi basit sporlarla vakit geçirebilirsiniz. Göcek Kiralık Gulet ve motoryat alternatiflerimiz için lütfen bizi arayın.