Mavi tur tatilinizde lüks, konfor ve hızlı bir şekilde seyir yaparak koylar ve adalar arasında gezmek ; Deluks standartlarda hizmet almak ve prestij sizin için önemliyse motoryat kiralamak size uygun gelecektir. Fransada Monaco ve Nice de; İtalya da Sardunya adası ve Capri adasında, Yunanistanın meşhur adaları Mykonos ve Santorinide dünya zenginlerini ve ünlüleri görmeye alıştığımız lüks motoryatlar son yıllarda koyların temizliği, güzelliği, sakinliği ve modern marinalardaki imkanlar dolayısıyla Türkiyede Göcek ve Bodrum koylarınıda rotalarına almışlardır.

Kiralık Motor yatlar konforlu geniş iç hacimleri, lüks kamaraları, hızları, modern tasarımları ile mavi tur da 5 yıldızlı otel rahatı arayan müşterilerimizi Bodrum – Gocek ve Yunan adaları marinalarında mavi tur için beklemektedir.

Kiralık Motoryatlar
Mavi Turun son yıllarda popüler olması ve tatil vakti kısıtlı olanların gulet ve yelkenli gibi yavaş giden tekneler yerine, hızlı seyir Olanağı sunan ve her türlü konforun bulunduğu lüks motoryatlarla kısa zamanda çok yer gezmek isteyen , zamanı değerli İşadamları ve zenginler arasında motoryat kiralamak moda olmuştur. Kiralık motoryatlarımızda mavi tur yapan misafirlerimiz memnuniyetleri sonrası; tekne sahibi olmanın iş hayatında sağladığı prestij, kısa tatillerde dahi pek çok yeri gezme kolaylığı, internetden her işlerini yapma imkanı buldukları için motoryat sahibi olmaktadırlar.


Acentamız Yıl içinde belli zamanlar haricinde boş kalan motoryatları mürettabat, marina masraflarını karşılamak maksadıyla kiralık olarak vermektedir. Bodrum Yunan adalarına yakın olması dolayısıyla motoryat kiralama için Türkiyede en önemli merkezdir. Rhodes, Symi, Patmos, Kos, Leros, Mykonos ve Santorini gibi yunan adalarına çıkılacak olan Mavi turlarda Bodrum, Göcek ve Marmaris ten kiralık motoryatlarımız için lütfen web sayfamıza ziyaret ediniz.